Kwietniowe premiery na Netflix

W kwietniu zając wielkanocny przyniesie dużo filmowych i serialowych nowości: Tyler Rake: Ocalenie (w roli głównej Chris Hemsworth), czwarta część Domu z papieru, drugi sezon After life czy wspaniała animacja dla całej rodziny pt. Rodzeństwo Willoughby. Na platformie pojawią się także: Planeta Singli 2, Dom nad jeziorem czy Mamma Mia! Here We Go Again!


Seriale tylko na Netflix

Dom z papieru – Część 4

Profesor zaczyna realizować swój plan. Życie członków gangu, którzy muszą poradzić sobie z wrogami wewnątrz i na zewnątrz Banku Hiszpanii, wisi na włosku.

Fot. Netflix

Premiera już 3 kwietnia na Netflix! 

El Dragon: Powrót wojownika – sezon 2
Śledztwo w sprawie bomby podsuwa Héctorowi wskazówkę dotyczącą śmierci siostry. Miguel szykuje się do produkcji nowego narkotyku, ale jego prototyp zostaje skradziony.

Fot. Netflix

Premiera już 17 kwietnia na Netflix! 

Absurdalna planeta
Narratorami tego zabawnego serialu naukowego, który bada życie niesamowitych zwierząt na Ziemi, są dziwaczne stworzenia i sama Matka Natura.

Fot. Netflix

Premiera już 22 kwietnia na Netflix! 

After Life – sezon 2
Tony nadal przeżywa żałobę po śmierci żony, jednak udaje mu się zbliżyć do otaczających go przyjaciół, z których każdy zmaga się z własnymi problemami. Sytuacji nie poprawia fakt, że ich gazeta może zostać zamknięta.

Fot. Netflix

Premiera już 24 kwietnia na Netflix! 
Jeszcze nigdy
Mindy Kaling prezentuje inspirowany własną młodością serial komediowy o dorastaniu pochodzącej z Indii dziewczyny, która urodziła się już jako Amerykanka.

Fot. Netflix

Premiera już 27 kwietnia na Netflix! 

The Forest of Love: Deep cut

Nic nie jest oczywiste, kiedy charyzmatyczny oszust i początkujący filmowcy wkraczają do życia dwóch emocjonalnie poturbowanych kobiet.

Fot. Netflix

Premiera już 30 kwietnia na Netflix! 


Filmy tylko na Netflix

Dom z papieru: Globalny fenomen 
Rzut oka za kulisy serialu „Dom z papieru”, którego bohaterowie – grupa rabusiów kierowanych przez Profesora – skradli serca widzów z całego świata.

Fot. Netflix

Premiera już 3 kwietnia na Netflix!

Pokochaj, poślub, powtórz
Jack przeżywa różne wersje tego samego dnia, próbując opanować problematycznych gości, wszechobecny chaos i potencjalny romans na ślubie swojej siostry.

Fot. Netflix

Premiera już 10 kwietnia na Netflix!

Ziemia i krew

Said od wielu lat prowadzi w Ardenach tartak, w którym zatrudnia byłych więźniów i młodocianych przestępców. Teraz musi jednak stawić czoła nieproszonym gościom.

Fot. Netflix

Premiera już 17 kwietnia na Netflix!

Tyler Rake: Ocalenie
Nieustraszony najmenik (Chris Hemsworth) podejmuje się najbardziej niebezpiecznej misjiw swojej karierze – musi uratować porwanego syna pewnego biznesmena.

Fot. Netflix

Premiera już 24 kwietnia na Netflix!


Komedie tylko na Netflix

The Iliza Shlezinger Sketch Show

Iliza Shlesinger zaprasza do tajemniczego świata pełnego absurdalnych postaci, przemyśleń na temat bycia kobietą i zabawnych, ale też celnych komentarzy społecznych.

Fot. Netflix

Premiera już 1 kwietnia na Netflix!


Dla dzieci tylko na Netflix

Rodzeństwo Willoughby

Kiedy egoistyczni rodzicie Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak zaadaptować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę naszych czasów.

Fot. Netflix

Premiera już 22 kwietnia na Netflix!


Kwiecień-plecień

  • Planeta Singli 2
  • Community – sezony 1-6
  • Rodzina Addamsów
  • Rodzina Addamsów 2
  • Dom nad jeziorem
  • Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll
  • Mała stopa
  • Mandy
  • Papież Franciszek i jego przesłanie
  • Mama Mia! ere We Go Again
Nicolas Cage pig

Fot. Materiały prasowe

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Thibault Penin/ Unsplash

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?