the old guard background Advertisement

LEGO® PRZYGODA 2 – plakaty bohaterów animowanego widowiska!

Wytwórnia Warner Bros. niedawno opublikowała kolejny zwiastun swojego wysoce oczekiwanego widowiska pt. LEGO® PRZYGODA 2, możecie go sprawdzić klikając w link umieszczony poniżej. Ponadto do sieci trafiły nowe plakaty. Prezentują one bohaterów wspomnianej animacji. Znajdziecie je poniżej.

LEGO® PRZYGODA 2

Fot.: Warner Bros.

LEGO® PRZYGODA 2

Fot.: Warner Bros

LEGO® PRZYGODA 2

Fot.: Warner Bros.

LEGO® PRZYGODA 2

Fot.: Warner Bros.

LEGO® PRZYGODA 2

Fot.: Warner Bros.

LEGO® PRZYGODA 2

Fot.: Warner Bros.

LEGO® PRZYGODA 2

Fot.: Warner Bros.

Zobacz również: LEGO Przygoda 2 – oto drugi zwiastun kontynuacji wielkiego hitu!

Film LEGO® PRZYGODA 2 ponownie zjednoczy ze sobą bohaterów Bricksburg w zupełnie nowej przygodzie, w której, jak nietrudno się domyślić, herosi kolejny raz będą musieli stawić czoło różnym niebezpieczeństwom, aby ocalić ich ukochane miasteczko. Minęło już pięć lat, odkąd zapanował spokój. Jednak nic nie trwa wiecznie i na horyzoncie pojawiło się nowe zagrożenie. Są nim LEGO DUPLO, a więc najeźdźcy z kosmosu, którzy sieją ogromne zniszczenia w tak krótkim czasie, że mieszkańcy Bricksburg nie są w stanie nadążyć z odbudową.

Bitwa o ponowny pokój w uniwersum LEGO zabierze Emmeta, Lucy, Batmana i ich przyjaciół do odległych, nieodkrytych światów, a w tym do galaktyki, gdzie wszystko oparte jest na dźwiękach. Ta podróż przetestuje odwagę, kreatywność oraz zdolności budownicze herosów. Uświadomi im również, jak bardzo są wyjątkowi.

LEGO® PRZYGODA 2 trafi do amerykańskich kin już 8 lutego 2019 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?