Long Shot – ostry zwiastun nowej komedii Setha Rogena i Evana Goldberga!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała kolejny, tym razem przeznaczony tylko dla dorosłych, zwiastun filmu Long Shot. Jest to komedia autorstwa Setha Rogena i Evana Goldberga. Gwiazdami produkcji są z kolei pierwszy ze wspomnianych przed chwilą panów oraz utalentowana Charlize Theron. Udostępniony zwiastun znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Five Feet Apart – oto przepiękna piosenka promująca poruszający dramat dla nastolatków!

On jest upartym i zdeterminowanym pisarzem politycznym z talentem do kłopotów. Ona z kolei najlepszym dyplomatą tego kraju ze smykałką do… no cóż, praktycznie wszystkiego. Gdy Fred Flarsky ponownie spotyka się ze swoją pierwszą miłością, która jest także obecną panią Sekretarz Stanu w USA, mowa tutaj o Charlotte Field, to zachwyca ją swoim samokrytycznym humorem i wspomnieniami o młodzieńczym idealizmie kobiety. Bohaterka biorąc zatem udział w niespodziewanym wyścigu do Biura Owalnego, postanawia wynająć dawnego przyjaciela, by ten wspomagał jej przemówienia wyborcze, a ich nieomylna chemia prowadzi do światowego romansu. Jednakże beztroska nieostrożność mężczyzny, a także jego przeszłość i teraźniejszość bez problemu mogą szybko zniszczyć kampanię pani sekretarz, zanim ta jeszcze na dobre się zacznie. Omawiana produkcja na nowo definiuje wyrażenie stosunki międzynarodowe za pośrednictwem bluźnierczej, zabawnej i nieoczekiwanej miłości.

Reżyserem obraz jest Jonathan Levine. Twórca nakręcił omawianą komedię na podstawie scenariusza spod pióra Dana Sterlinga. Long Shot trafi do amerykańskich kin już 3 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?