Ogłoszono, kto zagra młodą wersję Tony’ego Soprano w The Many Saints of Newark!

Obsada prequela Rodziny Soprano powiększa się. Tym razem ogłoszono, kto wcieli w samego Tony’ego Soprano.

A mowa o Michaelu Gandolfinim (Ocean’s 8, Kroniki Times Square), synu Jamesa, odtwórcy tejże postaci w Rodzinie Soprano. O podobieństwo nie musimy się zatem specjalnie martwić.

Soprano

kadr z serialu Kroniki Times Square

Zobacz również: Suburra – zwiastun oraz data premiery 2. sezonu

Tytuł prequela brzmi The Many Saints of Newark. Alan Taylor stoi za jego sterami, zaś scenariuszem zajmują się Lawrence Kasdan i sam David Chase, twórca Rodziny Soprano.

W filmie powrócą postacie znane z pierwowzoru. Mowa tutaj między innymi o ojcu Tony’ego, Giovannim Soprano, wujku Juniorze oraz matcę Livii. Oczywiście w swoich młodszych wersjach.

Rodzina Soprano emitowana była w HBO w latach 1999-2007. W obsadzie mogliśmy zobaczyć Jamesa Gandolfiniego, Ediego Falco, Stevena Van Zandta, Lorraine Bracco oraz Michaela Imperioliego. Serialowi na przestrzeni lat udało się zdobyć 21 statuetek Emmy, czyli telewizyjnych Oscarów oraz 5 Złotych Globów.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?