Poznaj tytuł, datę premiery i zobacz pierwszy plakat nowego filmu twórcy animacji Twoje imię!

Po tym, jak na ekrany kin wszedł film Makoto Shinkai pt. Twoje imię i zdobył szczyty list box office’owych w różnych krajach na całym świecie, fani twórcy z niecierpliwością czekali na jego nowe dzieło. Dziś już wiemy, co takiego szykuje nam obiecujący reżyser.

Kolejnym filmem animowanym wspomnianego twórcy będzie Tenki no Ko: Weathering With You. Poniżej znajdziecie pierwszy, niezwykle ładny oraz magiczny plakat produkcji, jak również oficjalną zapowiedź.

We are so excited to announce that Shinkai Makoto’s latest movie „Tenki no Ko: Weathering With You” will be released in 2019 Summer!!
Official homepage : www.tenkinoko.com
Coming soon……

Opublikowany przez CoMix Wave Films / Makoto Shinkai (official) Czwartek, 13 grudnia 2018

Zobacz również: Colin Trevorrow zdradza szczegóły fabuły kolejnej części Jurassic World!

Obraz zadebiutuje w Japonii już 19 lipca 2019 roku. Tenki no Ko: Weathering With You lub Weathering Child: Weathering With You, jeśli wolicie posługiwać się angielską nazwą filmu, podąża śladami licealisty o imieniu Hodaka, który porzuca swoją rodzinną wyspę i wyprowadza się do Tokio. Bohater niestety jest zupełnie spłukany po przeprowadzce i żyje początkowo w izolacji, jednak w końcu znajduje prace jako redaktor dziwnego, okultystycznego magazynu. Pogoda jest wręcz okropna. Pada praktycznie każdego dnia, od momentu, kiedy dostał swoją nową pracę, do czasu spotkania na jego drodze młodej kobiety o imieniu Hina. Hodaka wkrótce odkrywa, że dziewczyna żyje razem z bratem i mimo zmieniających się warunków zewnętrznych, oboje są szczęśliwi. Ponadto dowiaduje się, iż Hina posiada moc kontrolowania pogody.

Makoto Shinkai jest zarówno reżyserem, jak i scenarzystą omawianego projektu. W obsadzie głosowej filmu Tenki no Ko: Weathering With You są Kotaro Daigo – Hodaka Morishima i Nana Mori – Hina Amano.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – CoMix Wave Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?