Śniegu już nigdy nie będzie – gwiazda Stranger Things na zdjęciach z planu filmu Małgorzaty Szumowskiej

Śniegu już nigdy nie będzie Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta pojawi się w tegorocznym Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego w Wenecji. Dystrybutor filmu Kino Świat zaprezentował zdjęcia z planu produkcji, w której zagrał znany z serialu Netflixa Stranger Things i roli Alexeia Alec Utgoff.

Oficjalny opis udostępniony przez dystrybutora brzmi: Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

Zobacz również: Stranger Things-ukończono scenariusze do 4. sezonu! Wiemy, ile będzie odcinków?

utgoff scena z agatą kuleszą

fot. Lava Films, Match Factory Productions

utgoff w filmie szumowskiej

fot. Lava Films, Match Factory Productions

utgoff w filmie szumowskiej

fot. Lava Films, Match Factory Productions

W obsadzie filmu: Alec Utgoff („Stranger Things”, „Mission: Impossible – Rogue Nation”) oraz Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat i Krzysztof Czeczot. Za reżyserię filmu „Śniegu już nigdy nie będzie” odpowiada Małgorzata Szumowska we współpracy z Michałem Englertem. Film powstał w oparciu o ich wspólny scenariusz.

Śniegu już nigdy nie będzie swoją światową premierę będzie miał w trakcie Festiwali Filmowego w Wenecji, który potrwa od 2 do 12 września 2020 roku.

Zobacz również: The Other Lamb pierwszym anglojęzycznym filmem Małgorzaty Szumowskiej

blond rosati leży na łóżku

fot. Lava Films, Match Factory Productions

ostaszewska zamyka oczy

fot. Lava Films, Match Factory Productions

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: Netflix/kadr z serialu Stranger Things

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?