Terminator: Dark Fate – przyjrzyjcie się członkom obsady na nowych zdjęciach!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała sześć nowych zdjęć promujących film Terminator: Dark Fate. Znajdują się na nich najważniejsi członkowie obsady omawianego filmu. Zapraszam do obejrzenia udostępnionych poniżej fotosów.

Nowa część Terminatora ma na celu przywrócenie serii utraconego blasku. Jak wiadomo, ta boryka się z coraz większymi problemami. Ostatnia odsłona, mimo iż nie była zupełną finansową klapą, to rozczarowała osiągniętymi wynikami w box offisie. Jak myślicie, czy nowa odsłona okaże się lepsza od poprzedniczek i dorówna dwóm pierwszym częścią?

Zobacz również: Hellboy – plakaty bohaterów oraz nowy materiał zza kulis!

Mimo iż ciągle niewiele wiadomo o samym filmie, to jedno jest pewne – pojawią się w nim wszyscy kluczowi dla dwóch pierwszych części serii bohaterowie. Zatem Arnold Schwarzenegger ponownie odegra zabójczego terminatora, a Linda Hamilton, po raz pierwszy od 30 lat, kolejny raz wystąpi na ekranie jako charyzmatyczna i pewna siebie Sarah Connor. Warto tutaj dodać, iż James Cameron, czyli reżyser oraz scenarzysta dwóch pierwszych odsłon, czuwa na realizowaną częścią jako producent.

Warto tutaj dodać, że w filmie Terminator: Dark Fate nie brakuje nowych twarzy. Są nimi Mackenzie Davis, Natalia Reyes i Gabriel Luna. Z kolei reżyserem widowiska jest utalentowany Tim Miller.

Amerykańska premiera filmu Terminator: Dark Fate została przewidziana na 1 listopada 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia i zdjęcia – Paramount Pictures 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?