W lesie dziś nie zaśnie nikt jednak pojawi się w kinach!

Film Kowalskiego był jedną z ofiar epidemii, przez co zamiast na sale kinowe 13 marca trafił na platformę Netflix. Okazuje się jednak, że to nie przekreśla seansu.

Next Film zdecydował się bowiem wpuścić do kin W lesie dziś nie zaśnie nikt w pierwszym możliwym terminie, czyli 6 czerwca. Warto zaznaczyć, że na Netfliksie film w dalszym ciągu będzie dostępny.

Zobacz również: W lesie dziś nie zaśnie nikt – recenzja filmu. Bo liczy się sport i dobra zabawa

Reżyserem filmu jest Bartosz M. Kowalski, autor głośnego Placu zabaw, który został nagrodzony za najlepszy debiut na festiwalu filmowym w Gdyni i został okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym polskim filmem ostatnich lat. W filmie zagrają m.in.: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko i Gabriela Muskała. Za produkcję odpowiada Akson Studio  (Katyń, Atak paniki, Miasto 44). Koproducentem filmu jest Plan Zet. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

Źródło: Informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Michał Chojnacki/Akson-Studio

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?