World War Z 2 – czy produkcja kiedyś powstanie? Jedna z gwiazd pierwszej części komentuje

Druga odsłona World War Z to jeden z projektów, co do których naprawdę ciężko powiedzieć, czy w ogóle się pojawi.

Mireille Enos, która wcieliła się w małżonkę głównego bohatera granego przez Brada Pitta, stwierdziła, że nad filmem ciąży jakiś rodzaj klątwy. Fakt faktem, w swoim czasie mieli na pokładzie nawet samego Davida Finchera. Projekt jednak nie dopisał, jako że perspektywa kosztów filmu wystraszyła producentów. Potem oczywiście doszła pauza spowodowana pandemią. Aktorka przekonuje jednak, że wszyscy są podekscytowani projektem i żywią nadzieję, że projekt nie upadł jeszcze na dobre.

World War Z

kadr z filmu World War Z

Zobacz również: Diabeł wcielony – oto pierwszy zwiastun filmu Netfliksa w gwiazdorskiej obsadzie!

Pierwsza część filmu o apokalipsie zombie również powstawała w bólach. Pierwotna wersja została odrzucona. Studio zmuszone zostało do zrobienia dokrętek, które całkowicie zmieniły finał produkcji. Premiera obrazu była wielokrotnie przekładana. Pomimo braku wiary w sukces kasowy filmu, zarobił on niemal pół miliarda dolarów.

Źródło: Variety/ Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?