Źle się dzieje w El Royale – nowe zdjęcia promujące film!

Do sieci wpadły nowe zdjęcia promujące nadchodzący wielkimi krokami film pt. Źle się dzieje w El Royale. Pochodzą one z ostatniego numeru magazynu EMPIRE. Ponadto mamy dla Was również skany okładek tegoż czasopisma, na których znaleźli się bohaterowie rzeczonego przed chwilą widowiska.

Kadr z filmu Źle się dzieje w El Royale

Fot.: EMPIRE

Kadr z filmu Źle się dzieje w El Royale

Fot.: EMPIRE

Okładki magazynu EMPIRE

Fot.: EMPIRE

Zobacz również: Znamy oficjalny tytuł Szklanej pułapki 6!

Opis dystrybutora (kino): Siedmioro obcych sobie ludzi, z których każdy skrywa mroczną tajemnicę, spotyka się w El Royale, nie cieszącym się dobrą sławą, na wpół zrujnowanym hotelu nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. W ciągu jednej brzemiennej w skutki nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie… zanim nie rozpęta się prawdziwe piekło.

Obsada widowiska: Chris Hemsworth, Jon Hamm, Jeff Bridges, Dakota Johnson, Cynthia Erivo, Nick Offerman i Cailee Spaeny.

Film pt. Źle się dzieje w El Royale zadebiutuje w polskich kinach już 12 października. Widowisko prezentuje warty uwagi kinomanów, wysoki poziom wykonania. Udacie się zatem na seans do kina? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?