ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC High Endurance – karty pamięci dla wymagających

W portfolio marki ADATA pojawił się nowy model kart pamięci o podwyższonej wytrzymałości, dedykowany do kamer monitoringu oraz rejestratorów samochodowych.

ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC High Endurance to seria kart pamięci, w której postawiono na najwyższą wytrzymałość oraz odporność na niekorzystne warunki. Dzięki temu sprawdzą się one w profesjonalnych zastosowaniach, w których wykorzystywano do tej pory inne nośniki – np. w monitoringu wizyjnym. Dzięki zastosowaniu układów NAND flash o najwyższej jakości oraz wykorzystaniu technologii korekcji błędów, nowe karty pamięci ADATA mogą wytrzymać sumaryczny zapis nawet 40 000 godzin materiału video w wysokiej rozdzielczości. W przeliczeniu jest to ponad 4,5 roku ciągłego nagrywania przez 24 godziny na dobę. Karty z serii High Endurance są w pełni wstrząsoodporne, wodoszczelne (do głębokości 1 metra przez 30 minut), odporne na promieniowanie rentgenowskie (norma ISO7816-1) i wyładowania elektrostatyczne (norma EMC IEC61000-4-2). Mogą także pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 °C do 85 °C.
Adata

fot. materiały prasowe

Zobacz również : Razer DeathAdder – 10 milionów sprzedanych egzemplarzy

Karty są też zgodne ze standardami UHS-I, U3, A2 oraz V30. Oznacza to, że oferują prędkość odczytu i zapisu do 100/80 MB/s oraz do 4000/2000 IOPS dla losowych operacji odczytu i zapisu. Umożliwia to płynne nagrywanie materiałów video w rozdzielczości nawet 8K i szybsze uruchamianie aplikacji mobilnych.
Nowy model występuje w wariantach o pojemności 32 GB, 64 GB, 128 GB i 256 GB. Jest w pełni kompatybilny ze smartfonami, tabletami, rejestratorami samochodowymi, kamerkami sportowymi oraz kamerami do monitoringu. W zestawie z kartą microSD znajduje się adapter do formatu SD.
Karta ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC High Endurance będzie objęta 2-letnią gwarancją producenta.
Źródło: Materiały prasowe/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
[email protected]
530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?