Atypowy – rodzina Gardnerów powraca w zwiastunie 3. sezonu!

Sam i rodzina Gardnerów powracają w kolejnym sezonie serialu Atypowy. Trzecia seria hitowego serialu Netflixa zadebiutuje 1 listopada!

Hitowy serial o perypetiach autystycznego nastolatka powraca z kolejnym sezonem. Poniżej znajdziecie zwiastun nadchodzącego sezonu serialu:

Zobacz również: Venom 2 – oto kolejny przeciwnik tytułowego antybohatera!

Atypowy to opowieść o dorastaniu Sama (Keir Gilchrist), 18-latka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, który poszukuje miłości i niezależności. Chłopak w zabawny i pełen intensywnych emocji sposób próbuje odnaleźć prawdę o samym sobie, co zmusza resztę jego rodziny do stawienia czoła licznym zmianom i do znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytanie: co to tak naprawdę znaczy „być normalnym”?

Premiera 3. sezonu już 1 listopada na platformie Netflix.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Harvey pisze:

Fantastyczny serial poszerzający horyzonty w stosunku budowania relacji międzyludzkich! W przyjemny sposób z wysmakowanym poczuciem humoru ukazuje problem społeczny jakim jest niedostosowanie naszego z pozoru normalnego świata dla osób z autyzmem. Podkreśla jak niewiele można zrobić abyśmy wszyscy mogli wspólnie funkcjonować i spędzać czas tak aby osoby z autyzmem nie czuły się wykluczone a były członkami środowiska. W czasach gdy coraz większa ilość osób mierzy się z atakami paniki, depresji ważne jest aby społeczeństwo miało świadomość, że nasze zachowanie i pewne bodźce mogą mieć istotny wpływ na innych. Polecam każdemu! Bardzo, bardzo dobry serial 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?