Hawkeye też dostał serial! Jeremy Renner zdradza szczegóły! | SDCC 2019

Marvel nie zwalnia tempa i dalej kreuje zupełnie nowy rozdział w swoim uniwersum. I tym samym kolejny Avenger melduje się z własnym serialem.

Jak ogłoszono na San Diego Comic Con, Hawkeye wyjdzie jesienią 2021 roku. Na razie wiadomo, że rdzeniem fabuły ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – chodzi o komiksową Kate Bishop. Podobno możemy się nieco więcej dowiedzieć o tym, co dokładnie Clint Barton robił jako Ronin pomiędzy trzecią a czwartą częścią Avengers.

Hawkeye w Avengers

Kadr z filmu Avengers

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – Sam Wilson będzie w stroju Kapitana Ameryki! | SDCC 2019

Sam filmowy – i teraz serialowy – Hawkeye, czyli Jeremy Renner tłumaczy, że ideą przewodnią historii jest przedstawienie bohatera nieposiadającego supermocy, który chce wyszkolić innego, jeszcze potencjalnego, superbohatera bez mocy. Następczyni ma być z kolei kimś docelowo doskonalszym. Zapewne już wkrótce przekonamy się, kto wcieli się w rolę Bishop.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?