Advertisement

Legion – prawdziwe szaleństwo i Charles Xavier w zwiastunie 3. sezonu!

Wielki finał tej znakomitej serii już wkrótce. Teraz możemy zobaczyć wreszcie pierwsze sceny.

Jak widać poniżej, Noah Hawley i spółka starają się przebić w swojej oryginalności dwie poprzednie odsłony. Zapewne wiele w tym może pomóc Christopher Lloyd w roli samego Xaviera, ojca głównego bohatera.

Zobacz również: Gra o tron – stacja HBO zabrała głos w sprawie afery „Starbucksgate”

Oparty na marvelowskim komiksie autorstwa Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza, Legion podąża śladami Davida Hallera (Dan Stevens), mężczyzny, który przez lata wierzył, iż cierpi na schizofrenię, a następnie odkrył, że prawdopodobnie jest potężnym mutantem. Z pomocą zespołu specjalistów, bohater zaczyna korzystać ze swoich umiejętności, w wyniku czego dowiaduję się o prześladującym go, złośliwym pasożycie. Obecnie David jest jedynym człowiekiem stającym na drodze Amahla Farouka (Navid Negahban), pragnącego posiąść nieograniczoną moc zagrażającą światu.

Producentami wykonawczymi serii są: Noah Hawley, John Cameron, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Jeph Loeb i Jim Chory. Legion to ostatni, jak na razie, projekt dwóch pierwszych, przytoczonych powyżej panów, a więc twórców odpowiedzialnych za wyróżnionego licznymi nagrodami, a w tym statuetką Emmy i Złotym Globem, serial Fargo.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?