Rzymskie dziewczyny – serial oparty na skandalu dotyczącym nastoletniej prostytucji!

Platforma Netflix opublikowała pierwszy oficjalny zwiastun swojego nadchodzącego wielkimi krokami, włoskiego serialu zatytułowanego Rzymskie dziewczyny. To młodzieżowy dramat opowiadający historię najlepszych przyjaciółek ze szkoły średniej (Chiara i Ludovica), które buntują się przeciwko ich perfekcyjnemu życiu w Parioli. Nastolatki zatem angażują się w sekretny świat ekscytacji oraz niebezpieczeństw. Zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Spider-Man Uniwersum – oto nowe plakaty superbohaterów!

Oficjalny opis serialu ze strony Netflixa: Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie rzymskich nastolatek, które odrzucają normy społeczne, szukając własnej tożsamości i niezależności.

Ośmioodcinkowy serial jest dość luźno powiązany z głośnym skandalem z 2014 roku, który dotyczył nastoletniej prostytucji w Rzymie. A więc wówczas dwie młode dziewczyny z zamożnych rodzin, w celu uzyskania wszystkiego, czego tak naprawdę pragnęły, zdecydowały się na uprawienie częściowej prostytucji.

Nadchodzące show zostało wyprodukowane przez Fabula Pictures i Nicolego De Angelisa, który poprowadził rzeczone studio. Cały, ośmioodcinkowy sezon, zadebiutuje na platformie Netflix już 30 listopada.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Matthias Clamer; Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?