Showrunner Daredevila wysłał Netfliksowi plan na 4. sezon!

3. sezon Daredevila został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków. Jednak nie ma pewności, czy obejrzymy kontynuację. W świetle anulowania najpierw Iron Fista, a następnie Luke’a Cage’a ciężko o optymizm w tym aspekcie. Jednak zakładając, że klamka jeszcze nie zapadła, być może coś przekona platformę Netflix do tworzenia czwartej serii.

Tym czymś może być bardzo dobry plan na 4. sezon. Tak się bowiem składa, że będący showrunnerem najnowszej odsłony Erik Oleson oznajmił właśnie na Twitterze, że przedstawił włodarzom Netfliksa swoją wizję. Fanom pozostaje więc trzymać kciuki.

Zobacz również: Daredevil – recenzja trzeciego, najlepszego sezonu o Diable z Hell’s Kitchen

Niewidziany od dawna Daredevil (Charlie Cox) wraca, choć daleko mu do szczytu formy. Nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Kiedy jednak z więzienia wychodzi jego arcywróg Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), Matt musi zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

Trzeci sezon serialu pojawił się w całości 19 października 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Daredevil

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?