Stranger Things – 3. sezon ma być dla Eleven etapem dojrzewania

Jeden z czołowych seriali platformy streamingowej Netflix swoimi dwoma pierwszymi sezonami bił rekordy popularności, a po ich zakończeniu wielu fanów z zapartym tchem czeka na kontynuację. W ostatnim wywiadzie Milllie Bobbie Brown, czyli aktorka odgrywająca Eleven, centralną postać serii, opowiedziała co nieco o tym, czego możemy się spodziewać 3. sezonie:

W 1. sezonie było więcej zabawy, sezon 2. był zdecydowanie mroczniejszy, a sezon 3. znakomicie łączy te wszystkie cechy. To jest właśnie to, co lubię w nim najbardziej.

Napisano piękną historię dla Eleven. Dla niej to już dojrzewanie, proces rozumienia, co to znaczy być normalną nastolatką.

Zdjęcia do serialu ruszają na Atlancie. W obsadzie 3. sezonu zobaczymy po raz pierwszy Cary’ego Elwesa, Jake’a Busey’a oraz Maye Thurman-Hawke, córkę znanej filmowej pary. Z poprzednich dwóch sezonów ponownie pojawią się Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Natalia Dyer.

Wydarzenia trzeciego sezonu będą rozgrywały się  rok po akcji zakończonej w sezonie drugim. Fabuła produkcji braci Duffer wciąż owiana jest tajemnicą, ale wiemy na pewno, że rozwinięty zostanie wątek siostry Lucasa, Erici. Podobnie stanie się z postacią Steve’a Harringtona, który w serialu blisko związany jest z Nancy. 3. sezon na Netflixie pojawi się prawdopodobnie w roku 2019.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?