WandaVision – nowe detale związane z serialem | SDCC 2019

Na Comic Conie pojawiły się także pierwsze konkretniejsze doniesienia o kolejnym z seriali Marvela.

Kevin Feige przekonywał na panelu, że WandaVision ma być czymś, czego jeszcze widzowie nie oglądali. Przede wszystkim akcja ma jakimś sposobem mieć miejsce w latach 50. i mieć ścisły związek z filmem Doctor Strange in the Multiverse of Madness (w którym zresztą wystąpi też Scarlett Witch). Nie wiadomo, jaką rolę w tym wszystkim będzie miał Vision i w jakiej formie będzie egzystować.

WandaVision

kadr z filmu Kapitan Marvel

Zobacz również: Doktor Strange 2: Znamy tytuł i datę premiery! | SDCC 2019

Co ciekawe, w WandaVision ma się pojawić dorosła Monica Rambeau, którą poznaliśmy w Kapitan Marvel. Rambeau w komiksach jest superbohaterką znaną jako Spectrum czy Photon. Można założyć, że i w MCU czekają podobny los. A zagra ją Teyonah Parris (Gdyby ulica Beale umiała mówić). Znamy również datę premiery produkcji. Na Disney+ będziemy się jej mogli spodziewać wiosną 2021 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?