Wiedźmin – Pierwsze zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta! Musiał w obsadzie!

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii informując o starcie produkcji serialu!

Netflix udostępnił właśnie pierwsze zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii tuż przed rozpoczęciem zdjęć do serialu Wiedźmin na Węgrzech. Cavill na swoich kanałach w mediach społecznościowych podzielił się wideo, w którym pojawia się w charakteryzacji kultowej postaci.

View this post on Instagram

#Geralt #TheWitcher #Netflix @Netflix

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Ogłoszono też kolejnych członków obsady. W serialu wystąpią: Eamon Farren(A.B.C.,Twin Peaks) jako Cahir, Joey Batey (Templariusze, Cormoran Strike) jako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) jako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) jako Istredd, Maciej Musiał (1983) jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) jako Dara oraz Anna Shaffer (Harry Potter) jako Triss.

U ich boku pojawią się także:

Rebecca Benson – Marilka

Shane Attwooll – Nohorn

Luke Neal – Vyr

Matthew Neal – Nimir

Tobi Bamtefa – Danek

Sonny Serkis – Martin

Roderick Hill – Fletcher

Inge Beckmann – Aridea

Charlotte O’Leary – Tiffania

Natasha Culzac – Toruviel

Amit Shah – Torque

Tom Canton – Filavandrel

oraz Maciej Musiał – Sir Lazlo!

Wcześniej ogłoszono już, że w obsadzie znajdą się Henry Cavill (Mission Impossible – FalloutLiga Sprawiedliwości), który wcieli się w postać Geralta z Rivii oraz Freya Allan (Wojna światówKraina bezprawia) jako Ciri, Anya Chalotra(A.B.C.Wanderlust) jako Yennefer, Jodhi May (Gra o TronGeniusz) jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) jako Eist, Adam Levy (Knightfall,Przekręt) jako Myszowór, MyAnna Buring (Ripper Street: Tajemnica Kuby RozpruwaczaLista płatnych zleceń) jako Tissaia, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) jako Fringilla, Therica Wilson-Read (Profil) jako Sabrina i Millie Brady(Upadek królestwaTeen Spirit) jako Renfri.

O serialu: Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źródło: Netflix | Ilustracja główna: CDP RED

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zawiedziony pisze:

To już Michał Żebrowski był lepszy. Ten podbródek z przedziałkiem wygląda jak mała du*pa

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?