Wiedźmin – zdjęcia z planu serialu sugerują wspólne sceny dwóch ważnych postaci

Na Instagramie pojawiło się ciekawe zdjęcie, które może nas naprowadzić na ciekawą interakcję w adaptacji powieści Sapkowskiego.

Jak widzimy poniżej, wykonano zdjęcia sugerujące, że we wspólnych scenach pojawią się Yennefer i Myszowór, druid, który po raz pierwszy pojawił się w opowiadaniach wiedźmińskich. To dość ciekawe biorąc pod uwagę fakt, że para ta nie występowała razem w żadnej z książek i dopiero gra wideo Wiedźmin 3 połączyła ich wątki.

Zobacz również: Punisher i Jessica Jones oficjalnie anulowane przez Netflix

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Głównym bohaterem będzie wiedźmin Geralt, a wcieli się w niego Henry Cavill. Oprócz niego w serialu wystąpią także: Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Anna Shaffer jako Triss Merigold, Jodhi May jako Calanthe, Bjorn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiveni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor oraz Millie Brady jako Renfri.

Oficjalny opis serialu brzmi następująco: Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin rozpoczęły się pod koniec października w Budapeszcie i mają potrwać do końca maja. Ośmioodcinkowa produkcja fantasy ma trafić do biblioteki Netflixa w 2019 roku.

Źródło: instagram/adamlevy0512 / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?