Znaki – nowy zwiastun i data premiery serialu AXN Polska

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź produkcji, która zdradza również datę premiery. Serial zadebiutuje na kanale AXN 10 października i emitowany będzie w środy o 22:00.

Oficjalny opis: W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Zobacz również: Przegląd polskich seriali. Co pojawi się w najbliższych miesiącach?

W obsadzie znajdują się: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Helena Englert, Andrzej Masztalerz, Karolina Owczarz, Michał Czernecki, Magdalena Żak, Paulina Gałązka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik i Piotr Trojan.

Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Producentem wykonawczym jest ATM GRUPA.

Pierwszy sezon liczyć ma osiem odcinków.

Źródło: Youtube.com /ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?