Wyniki: Wygraj koszulkę i bluzę z okazji powrotu The Walking Dead!

The Walking Dead powraca! Z tej okazji razem z FOX zapraszamy wszystkich fanów serialu do udziału w wyjątkowym konkursie!


DO WYGRANIA:

2x zestaw koszulka + bluza TWD


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Szypulski Jakub

blackpearl20

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


The Walking Dead znów na kanale FOX, a wraz z nim nowe zagrożenie – Szeptacze! Jednak nie jest to zwykła grupka osób, która znalazła sprytny sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy „życiu” zombie, ale polują i brutalnie mordują zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), u której boku stoją – jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst) oraz córka Lydia (Cassady McClincy). Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców?

Ilustracja główna: FOX

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?