the old guard background Advertisement

Wyniki: Wygraj koszulki z okazji premiery filmu Hellboy!

Z okazji premiery filmu Hellboy wraz z Monolith Films przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!


DO WYGRANIA:

5x Koszulka z motywem z filmu Hellboy

NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Jakub Nowakowski

Grzegorz Rybicki

Sławomir Szczęski

Dominika Paruzel

Kacper Augustyniak

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Hellboy

Fot. Materiały prasowe

Kultowy superbohater z piekła rodem powraca w zupełnie nowej, bardziej mrocznej i niegrzecznej odsłonie. Filmowy HELLBOY po raz pierwszy zyskał wsparcie twórcy komiksowego pierwowzoru!

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Hellboy już w kinach!

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?