Wyniki: Wygraj gadżety z 3. sezonu serialu LEGION!

Wraz z telewizją FOX zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie dla fanów seriali Marvela!

DO WYGRANIA:

3x zestaw Koszulka + ręcznik z serialu LEGION


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Monika Karaś

Adam Koman

Filip Tomaszewski

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Legion

kadr z serialu Legion

Oparty na marvelowskim komiksie autorstwa Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza, Legion podąża śladami Davida Hallera (Dan Stevens), mężczyzny, który przez lata wierzył, iż cierpi na schizofrenię, a następnie odkrył, że prawdopodobnie jest potężnym mutantem. Z pomocą zespołu specjalistów, bohater zaczyna korzystać ze swoich umiejętności, w wyniku czego dowiaduję się o prześladującym go, złośliwym pasożycie. Obecnie David jest jedynym człowiekiem stającym na drodze Amahla Farouka (Navid Negahban), pragnącego posiąść nieograniczoną moc zagrażającą światu.

Producentami wykonawczymi serii są: Noah Hawley, John Cameron, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Jeph Loeb i Jim Chory. Legion to ostatni, jak na razie, projekt dwóch pierwszych, przytoczonych powyżej panów, a więc twórców odpowiedzialnych za wyróżnionego licznymi nagrodami, a w tym statuetką Emmy i Złotym Globem, serial Fargo.

3. sezon miał swoją premierę 24 czerwca.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?