„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” – nowy sneak peek już w najbliższą niedzielę!

Stacja MTV nie przestaje zadziwiać. Na gali rozdania nagród rzeczonej platformy zostanie zaprezentowany sneak peek kolejnego głośnego widowiska tego roku pt. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”! Klip zaprezentuje kinomanom odtwórca głównej roli w filmie, czyli Eddie Redmayne. Gospodarzami gali są Dwayne Johnson i Kevin Hart. Ceremonia wręczenia nagród będzie mieć miejsce 10 kwietnia, czyli w przyszłą niedzielę. 

Fantastycznie 1

Zobacz również: „Legion Samobójców” – zapowiedź sneak peeka!

Opis produkcji: Akcja filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Obsada produkcji: Eddie Redmayne – Newt Scamander, Katherine Waterston – Porpentina Goldstein, Ezra Miller – Kredan, Colin Farrell – Graves, Dan Fogler – Jacob Kowalski, Ron Perlman – Gnarlack i Jon Voight Henry – Shaw Sr.

Fantastycznie 3

Zobacz również: „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów” – nowy zwiastun; zdjęcia oraz zapowiedź sneak peeka!

W tworzenie produkcji zaangażowani są filmowcy, którzy spędzili sporo czasu na planie „Harry’ego Pottera”. Jest nim między innymi reżyser omawianego dzieła, czyli David Yates. Twórca nakręcił cztery ostatnie filmy z serii opowiadającej o przygodach nastoletniego czarodzieja z charakterystyczną blizną. Scenarzystką obrazu jest z kolei powieściopisarka J.K. Rowling – autorka omawianego cyklu. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” będzie jej debiutem na wspomnianym stanowisku. Warto tutaj dodać, że nowy obraz fantasy opowiadający o magii jest prequelem serii „Harry Potter”. Jej bohater,  Newt Scamander, to autor tytułowej książki, którą ma w swoim posiadaniu nastoletni czarodziej z blizną. Obraz przedstawi zatem, jak doszło do jej napisania, a także przybliży historię praktycznie nieznanej dotąd fanom filmowego cyklu postaci. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” to również adaptacja powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem, sporządzonej po wydaniu czwartej części przygód „Harry’ego Pottera”.

Film trafi na ekrany polskich kin już 18 listopada 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net – Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?