Pitch Perfect 3 – znamy reżysera nowej części muzycznej trylogii!

Nie tak dawno temu, bo w czerwcu, wytwórnia Universal Pictures znalazła się w dość trudnej sytuacji, gdy Elizabeth Banks opuściła stanowisko reżysera filmu Pitch Perfect 3. Dzisiaj z kolei nowy tweet umieszczony przez rzeczoną aktorkę ujawnił, że omawiany obraz zostanie nakręcony przez Trish Sie. Twórczyni znana jest z reżyserowania klipów muzycznych oraz pracy choreografa. Debiut w tym fachu zaliczyła podczas realizacji Step Up All In. Pitch Perfect 3 pojawi się na srebrnych ekranach już 22 grudnia 2017 roku.

Banks odeszła z projektu w przyjaznej atmosferze. Do powzięcia takiej decyzji zmusił ją napięty grafik. Aktorka zaangażowana jest w reżyserię nowego filmu traktującego o przygodach Aniołków Charliego dla Sony Pictures, jak również nakręci dla wytwórni Universal adaptację powieści dla nastolatków spod pióra Victorii Aveyard  pt. Czerwona królowa.

Zobacz również: Jumanji – Dwayne Johnson niczym Indiana Jones!

Anna Kendrick, Britanny Snow i Rebel Wilson już potwierdziły swój udział w projekcie. Obsada Pitch Perfect 2, który został wyreżyserowany przez Banks, zawierała ponadto następujące gwiazdy: Hailee Steinfeld, Anna Camp, Alexis Knapp, Adam DeVine, Katey Sagal, Ester Dean, Kelley Jakle i Hana Mae Lee. Możemy się spodziewać, że większość z nich pojawi się również w trzeciej odsłonie.

Kay Cannon, scenarzystka całej serii, pracuje obecnie nad tekstem nachodzącej części. Mimo że Banks zrezygnowała ze stanowiska reżysera muzycznego show, to w dalszym ciągu pozostanie związana z projektem jako producentka i prawdopodobnie gwiazda.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?