Armia Umarłych – nowy zwiastun netflixowego zombie akcyjniaka od Zacka Snydera!

Zack Snyder opublikował dziś nowy zwiastun swojego zombie filmu – Armia Umarłych, który będzie dostępny 21 maja na Netflix.

Za nami kolejny zwiastun filmu Armia umarłych Zacka Snydera. Film opowiada o napadzie na kasyno, które znajduje się w strefie zombie. Całość będzie dziać się w Las Vegas. Możemy spodziewać się wielu odniesień do popkultury, gdyż zobaczyliśmy między innymi zombie Elvisa. W drugim zwiastunie otrzymaliśmy o wiele więcej scen jak i również więcej interakcji między postaciami (oraz Tygrysa Zombie!). Wszystko oczywiście okraszone typowym, snyderowskim slow motion.

Zobacz również: QUIZ: Filmy Netflix 2020 – rozpoznasz je po kadrze?

Armia Umarłych zwiastun

ARMY OF THE DEAD (L to R) RAÙL CASTILLO as MICKEY GUZMAN,OMARI HARDWICK as VANDEROHE,ANA DE LA REGUERA as CRUZ in ARMY OF THE DEAD. Cr. CLAY ENOS/NETFLIX © 2021

Akcja Armii umarłych, autorstwa Zacka Snydera (300, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera), rozgrywa się po wybuchu epidemii zombie, która pozostawiła Las Vegas w gruzach i odgrodziła miasto od reszty świata. Kiedy Scott Ward (Dave Bautista), wysiedlony mieszkaniec Vegas, były bohater wojny z zombie, zajmujący się przewracaniem hamburgerów na obrzeżach miasta, które teraz nazywa domem, spotyka się z szefem kasyna o nazwisku Bly Tanaka (Hiroyuki Sanada), ten ma dla niego wyjątkową propozycję: Scott ma włamać się do strefy kwarantanny opanowanej przez zombie, aby odzyskać 200 milionów dolarów, ukrytych w skarbcu pod główną ulicą, zanim miasto zostanie zniszczone przez rząd w ciągu 32 godzin. Mając niewiele do stracenia Ward podejmuje wyzwanie, gromadząc zespół, który ma przeprowadzić napad. Z tykającym zegarem, niedostępnym skarbcem, sprytniejszą i szybszą hordą zbliżających się zombie, tylko jedno jest pewne w największym napadzie wszech czasów: ocaleni biorą wszystko.

Premiera filmu Armia umarłych odbędzie się 21 maja na Netflix.


Źródło: YouTube, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Armia Umarłych

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?