Armia Umarłych – Zack Snyder udostępnia kolejny plakat i zapowiada nowy trailer!

Zack Snyder, przedstawił nam nowy, fajny plakat promujący jego najnowszy film o Zombie, który zobaczymy na Netflix!

Armia Umarłych Zacka Snydera ma trafić na Netflix w przyszłym miesiącu, a reżyser Ligi Sprawiedliwości opublikował na Twitterze, że nowy zwiastun filmu o zombie ukaże się w Internecie w najbliższy wtorek. W oczekiwaniu Snyder udostępnił nowy kolorowy plakat do horroru akcji, na którym szkieletowa ręka ściska kartę do gry z hasłem – Zawsze stawiaj na umarłych.

Zobacz również: Armia Umarłych – Nowy plakat filmu Zacka Snydera

Po wyboistych wojażach z filmami superbohaterskimi Zack Snyder powraca do tematyki zombie. W swoim fabularnym debiucie (Świt żywych trupów z 2004 r.) przedstawił światu, że żywe trupy potrafią też szybko biegać. Armia umarłych nie będzie już tak kameralnym filmem jak remake klasyka Romero, bo budżet wynosi ok. 90 mln. dolarów i zapowiada się na pełnoprawny film akcji, w którym grupka najemników będzie dokonywać napadu na kasyno w czasie epidemii zombie. Znając reżysera, nie zabraknie również efektownych scen w slow-motion.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Armia Umarłych

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?