Bad Boy – patologie polskiego futbolu oczami Patryka Vegi. Zwiastun bez cenzury!

Czołowy demaskator patologii polskiej rzeczywistości powraca z filmem Bad Boy. Zgodnie z obietnicą, Patryk Vega udostępnił dziś w sieci reżyserski zwiastun bez cenzury. Nowa produkcja inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami ze światka polskiej piłki nożnej, które fani rodzimego futbolu bez problemu rozpoznają.

Oficjalny opis na stronie dystrybutora Kino Świat prezentuje się następująco:

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Zobacz również: Serial Polityka Patryka Vegi już w sobotę tylko w CANAL+

Peszko Grosicki film Vega

fot. Aleksandra Mecwaldowska

Bad Boy Vega film foto

fot. Marcin Goleń

vega bad boy foto zwiastun

fot. Aleksandra Mecwaldowska

W rolach głównych występują: Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Zbigniew Zamachowski. W obsadzie nie zabraknie też popularnych piłkarzy: Sławomira Peszki i Kamila Grosickiego.

Premiera Bad Boya zaplanowana została na 21 lutego 2020 roku.

Źródło: youtube ; ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Bad Boy

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?