Chaos Walking – oto pierwsza zapowiedź SF z Tomem Hollandem i Daisy Ridley! Wiemy, kiedy pełny zwiastun!

Chaos Walking, którego premiera zapowiedziana jest na przyszły rok, nie promował się jak dotąd zbyt mocno, ale to się powoli zmienia.

Po przeglądzie plakatów czas na teaser adaptacji książki SF. A pełny zwiastun tuż tuż, bo już jutro. Poniższy fragment zapowiada się całkiem obiecująco:

Zobacz również: Spider Man 3 – Tom Holland i Zendaya na filmie z planu nowego filmu Marvela!

Chaos Walking na podstawie powieści Patricka Nessa ukazuje historię Todda Hewitta (Tom Holland), młodego chłopaka. Żył on w świecie, w którym Szum obudził u wszystkich mężczyzn zdolność czytania innym w myślach. Jest on jedynym nastolatkiem żyjącym w wiosce Prentisstown. Ale nie na długo. Dzieli go tylko miesiąc od stania się mężczyzną. Todd pewnego dnia orientuje się, że osadnicy coś przed nim ukrywają. Tajemnica ta tak przeraża chłopaka, że postanawia on uciec z wioski wraz ze swoim wiernym psem. Ścigany przez mieszkańców napotyka Violę Eade (Daisy Ridley). Jest ona ostatnią dziewczyną na świecie. Wcześniej sądzono, że wszystkie kobiety zostały zabite przez Szum. Todd i Viola wyruszają razem w podróż, która ujawni im sekrety świata.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?