Córka trenera – zwiastun produkcji z Jackiem Braciakiem

Pojawił się nowy zwiastun produkcji nagrodzonej podczas Cottbus Film Festival.

Córka Trenera – ZWIASTUN FILMU

CÓRKA TRENERA już 1 marca w kinach! Z przyjemnością i ogromnie szczęśliwi przedstawiamy oficjalny zwiastun filmu. ☀W rolach głównych Jacek Braciak, Karolina Bruchnicka, Agata Buzek, Piotr Żurawski i Bartek Kowalski, a w tle mistrz Wodecki! ?

Opublikowany przez Córka Trenera Poniedziałek, 4 lutego 2019

Zobacz również: Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu Watahy!

Córka trenera to pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi. Upalne lato. Maciej Kornet (świetny Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ona jest jego oczkiem w głowie, on – całym jej światem. Do czasu gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, który zaczyna trenować pod okiem Macieja. Dzięki chłopakowi Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Wszyscy troje wyruszą w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

W filmie zobaczymy także Agatę Buzek oraz Piotra Żurawskiego. Współscenarzystą filmu jest Krzysztof Umiński, z którym Grzegorzek współpracował już przy swoim pełnometrażowym debiucie fabularnym Kamper. Producentką jest Natalia Grzegorzek z Koskino, autorką zdjęć Weronika Bilska, a scenografii Natalia Giza. Z kolei za kostiumy odpowiedzialna jest Wiola Uliasz, za dźwięk Błażej Kafarski. Film zmontowała Maria Zuba. Koproducentami Córki trenera są TVP S.A i Krakowskie Biuro Festiwalowe, film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz Regionalny Fundusz Filmowy w Krakowie. Dystrybutorem jest Akson Dystrybucja.

Córka trenera trafi do kin w całej Polsce 1 marca 2019 roku.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Córka trenera

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?