Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Drugi zwiastun do Deadpool & Wolverine nawiązuje do Avengers: Secret Wars?

Autor: Mikołaj Lipkowski
17 kwietnia 2024
Drugi zwiastun do Deadpool & Wolverine nawiązuje do Avengers: Secret Wars?

Wygląda na to, że fani będą mogli ostatecznie zobaczyć zwiastun Deadpool & Wolverine, który nawiązuje do Avengers: Secret Wars. Fragment przedstawiony na CinemaCon 2024 ma trafić do kin.

Po kilku latach oczekiwania, "Deadpool & Wolverine" jest jedynym filmem z uniwersum Marvela w 2024 roku. Ostatnio na CinemaCon pojawiły się nowe materiały związane z filmem, i wygląda na to, że fani będą mieli okazję zobaczyć ich fragment.

Deadpool & Wolverine w Avengers: Secret Wars?

Według doniesień The Hollywood Reporter, przedstawiono nowe materiały do Deadpool & Wolverine na CinemaCon. Co więcej, te materiały mają być pokazane w kinach. Ma to ponoć być spot ogłoszeniowy odnośnie emitowanej w kinach trzeciej części przygód Deadpoola, ze wzmiankami o Avengers: Secret Wars i przeklinającym publiczność Wolverine'em po tym, jak telefon nieustannie dzwonił. Marvel nie skomentował tych doniesień. 

Więcej o Marvelu przeczytasz w Movies Room:

Deadpool & Wolverine - obsada i premiera

Shawn Levy wyreżyserował film, w którym występują Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams, Karan Soni, a także Matthew Macfadyen. Producentami są Kevin Feige, Ryan Reynolds, Shawn Levy i Lauren Shuler Donner, a producentami wykonawczymi Louis D'Esposito, Wendy Jacobson, Mary McLaglen, Josh McLaglen, Rhett Reese, Paul Wernick, George Dewey, Simon Kinberg i Jonathon Komack Martin.

Premiera filmu będzie mieć miejsce 26 lipca.


Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.