Ferry – oficjalny zwiastun filmu Netflixa!

Ferry to nadchodzący film Netfliksa, który opowie historię Ferry’ego Boumana z serialu Undercover. W sieci pojawił się zwiastun produkcji.

Historia zaczyna się w 2006 roku w Amsterdamie. Ferry Bouman pracuje dla lorda narkotykowego Ralpha Brinka. Pewnego dnia gang zostaje brutalnie napadnięty, w skutek czego syn Ralpha jest ciężko ranny. Kiedy wszystkie ślady wskazują na grupę obozowiczów w Brabancji, Ferry udaje się tam, by znaleźć sprawców. Po latach nieobecności mężczyzna wraca do swojej ukochanej Brabancji, z której uciekł wiele lat wcześniej. Trudne spotkanie z rodziną, powrót do życia w kamperze i spotkanie z jego uroczą sąsiadką Danielle… Wszystko to doprowadzi do nieoczekiwanych rezultatów i wystawi lojalność Ferry’ego na próbę…

Zobacz również: Shining Vale – powstaje komediowy horror z Courteney Cox

Reżyserką produkcji jest Cecilia Verheyden, a w roli głównej występuje Frank Lammers. Ferry zadebiutuje na platformie Netflix 14 maja 2021 roku. Poniżej zwiastun filmu.


Źródło: Netflix/YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Netflix/YouTube screenshot

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?