Free Guy – finałowy zwiastun filmu z Ryanem Reynoldsem!

Free Guy, czyli jeden z tych filmów, który z powodu pandemii został przesuwany kilkukrotnie, w końcu trafi do kin! Premiera już w sierpniu, ale zanim to nastąpi, 20th Century Fox udostępniło finałowy zwiastun produkcji!

Tegoroczne lato, dla kinomanów może okazać się okresem, gdzie zabraknie pieniędzy oraz czasu, aby doświadczyć wszystkich zaplanowanych produkcji na ten okres. Czarna Wdowa, Kosmiczny mecz: Nowa era czy Szybcy i wściekli 9 to tylko garstka filmów, które trafią do kin w tegoroczne wakacje. Warto jednak pamiętać o jednej, trochę zagubionej w ogromnej fali filmów, produkcji pt. Free Guy. Film z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, zapowiada się naprawdę ciekawie, tym bardziej dla fanów gier wideo. Dzisiejszy zwiastun zaciekawił mnie bardziej niż poprzednie, ale to tylko moja opinia. Przekonajcie się sami:

Zobacz również: Hitman’s Wife’s Bodyguard – nowy zwiastun sequela Bodyguard Zawodowiec!

W tej ciekawie zapowiadającej się produkcji twórcy spoglądają na gry online z drugiej strony. Co jeśli zamiast być graczem, który ratuje, rabuje, strzela i biega, bylibyśmy tylko pionkiem stojącym na drodze człowieka. Taką właśnie postacią jest bohater grany przez Ryana Reynoldsa – kasjer bankowy, który codziennie pada ofiarą rabunku. W Free Guy w pewnym momencie nie chce on już jednak działać według zasad. Zamiast tego staje naprzeciw przestępcom i odkrywa, że jest mieszkańcem miasta wypełnionego questami, przedmiotami do zbierania i innymi NPC.

Za reżyserię filmu odpowiada Shawn Levy, czyli twórca kilku odcinków Stranger Things, a także wszystkich części Nocy w muzeum. Wytwórnia nie szczędziła z kolei na angażu aktorów. Na ekranie zobaczymy bowiem oprócz Reynoldsa także coraz bardziej popularnego Taikę Waititiego, Joe Keery’ego oraz Jodie Comer. Premierę filmu przewidziano na 13 sierpnia.


Źródło: YouTube, 20th Century Fox / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?