Advertisement
Advertisement

Johnny Depp starał się przyczynić do usunięcia Amber Heard z obsady Aquaman!

Nic z tego, nie czeka nas w najbliższym czasie przerwa od doniesień związanych z Johnnym Deppem i Amber Heard. Amerykanin prowadził działania, przez które jego była żona mogła stracić pracę.

Jak wiemy, na change.org pojawiła się swego czasu petycja fanów, którzy niezmiennie żądają ustąpienia Amber Heard z roli Meery w kolejnej części Aquamana. Okazuje się, że żądał tego również Depp. Takie wieści przynoszą informacje z brytyjskich akt sądowych, które uzyskał przez prestiżowy The Hollywood Reporter. Otóż wynika z nich, że były małżonek gwiazdy także dołożył swoją cegiełkę do tej sprawy i to już przed 2018 rokiem. Miał on po rozpadzie związku z aktorką, poprosić Christi Dembrowski, swoją siostrę i producentkę filmową, która ma swoje wpływy w Warner Bros., by wytwórnia odsunęła Heard od „projektu Warnera.”. Jak wiadomo, do tego nie doszło i aktorka wystąpiła w filmie z 2018 roku oraz planuje pojawić się w sequelu, ale mimo wszystko sytuacja jest dość osobliwa. A zapewne nie jest to ostatni rozdział tej wojny podjazdowej.

Zobacz również: Johnny Depp dostanie jednak pełną gażę za Fantastyczne zwierzęta 3?

mera amber heard aquaman liga sprawiedliwości

fot. kadr z filmu Aquaman/Warner Bros.

Chociaż oficjalnie obsada Aquaman 2 nie została jeszcze potwierdzona, a tak na prawdę znamy jedynie scenarzystę (David Leslie Johnson-McGoldrick) oraz datę premiery (grudzień 2022), to jednak jak wynika z dokumentów sądowych, które do amerykańskiego sądu wniosła Amber Heard, aktorka ma w lutym przyszłego roku wejść na plan zdjęciowy drugiej części historii o mieszkańcach Królestwa Atlantydy. Zresztą sama w niedawnej wypowiedzi komentującej internetowe petycje w sprawie jej usunięcia z roli Mery ujawniła, że jest pewna powrotu do roli superbohaterki.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?