Murder Mystery – Luke Evans dołącza do obsady!

Nie tak dawno temu gościł na ekranach telewizorów, rozwiązując kryminalne zagadki w serialu Alienista. Tak więc nowy film zatytułowany Murder Mystery, wydaje się pasować do niego jak ulał. O jakim aktorze mowa? Mam na myśli Luke’a Evansa, który tym razem, odmiennie od wspomnianego programu przeznaczonego na małe ekrany, wcieli się w bohatera związanego z morderstwem niż detektywa próbującego je rozwikłać.

Kadr z serialu Alienista

Fot.: Kata Vermes; Turner Entertainment Networks, Inc.; A Time Warner Company

Zobacz również: Sonic the Hedgehog – Tika Sumpter z główną rolą żeńską w adaptacji popularnej serii gier?

Omawiany obraz wchodzi w skład umowy zawartej pomiędzy Adamem Sandlerem i platformą Netflix. Tak więc w omawianej komedii, rzeczony przed chwilą aktor wcieli się w nowojorskiego policjanta, który nareszcie zabiera swoją żonę (Jennifer Aniston) na długo obiecywaną, europejską podróż. Podczas lotu, para spotyka tajemniczego mężczyznę (Evans), który zaprasza ich na rodzinne spotkanie, odbywające się na jachcie należącym do miliardera – Malcolma Quince’a.

Co jednak z tym wszystkim ma związek tytuł produkcji? Nie tak szybko 😉 Quince zostaje zamordowany podczas imprezy, a postacie Sandlera i Aniston stają się głównymi podejrzanymi w sprawie.

Kyle Newacheck zajmie się reżyserią na podstawie scenariusza Jamesa Vanderbilta.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Kata Vermes; Turner Entertainment Networks, Inc.; A Time Warner Company

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?