Na noże 2 – Dave Bautista w obsadzie!

Na noże było na tyle dużym hitem, że platforma Netflix wykupiła prawa do stworzenia kolejnych odsłon. A teraz zrobiono pierwsze kroki ku sequelowi.

Dave Bautista okazał się pierwszą nową osobą, która melduje się w obsadzie nowego filmu Riana Johnsona. Wiemy zatem na pewno, że aktor ponownie spotka się na planie z Danielem Craigiem po tym jak zagrał nemesis Jamesa Bonda w Spectre.

Fot. kadr z filmu Blade Runner 2049

Zobacz również: Co obejrzeć na Netflix? TOP 10 nowości. Dziedzictwo Jowisza wdziera się na podium

Pierwsza część Na noże skupiała się na rozwiązaniu zagadki morderstwa ekscentrycznego pisarza. Podejrzani byli wszyscy jego krewni, a detektywem badającym sprawę był Benoit Blanc (Daniel Craig).

W skład gwiazdorskiej obsady poza Craigiem wchodzili: Jamie Lee Curtis, Chris Evans, Ana de Armas, Michael Shannon, Don Johnson, Toni Collette, Lakeith Stanfield i Christopher Plummer.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?