Advertisement
Advertisement

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 – Christopher Daniel Barnes powróci do dubbingu?!

Chociaż nie mamy potwierdzenia, Christopher Daniel Barnes może powtórzyć swoją rolę w Spider-Man: The Animated Series. Konkretnie w nadchodzącej kontynuacji Sony Into the Spider-Verse.

Hashtag Show donosi, że Christopher Daniel Barnes prowadzi rozmowy, aby dołączyć do obsady nadchodzącej kontynuacji Sony Into the Spider-Verse. Oczekuje się, że powtórzy swoją rolę Petera Parkera z lat 90. który trwał od 1994 do 1998 roku. Nie jest jedynym, który może się pojawić, ponieważ THS zauważa, że ​​wystąpi również kilka innych Spider-Manów, ale rozmowy z tymi aktorami wciąż trwają. Cóż, może w polskiej wersji usłyszymy znów Cezarego Nowaka w roli Petera Parkera? Co ciekawe, w kreskówce Spider-Man również pojawił się wątek multiwersum.

Spider-man

kadr z serialu Spider-man

Zobacz również: Loki – Co kryje przed nami zwiastun?

Premiera Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 została niedawno przesunięta z kwietnia 2022 roku na 7 października. O fabule aktualnie nie wiemy nic szczególnego.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?