Spider-Man: Into the Spider-Verse – nowy zwiastun już tuż-tuż!

Ostatnią rzeczą, jaka wypłynęła do sieci na temat animowanego widowiska Spider-Man: Into The Spider-Verse był jedynie opis zwiastuna, który zadebiutował podczas imprezy CinemaCon. Jednakże jakiś czas temu, reżyser projektu Peter Ramsey ujawnił za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Twitter.com, iż widzowie otrzymają niebawem całkiem sporo nowych informacji o wysoce oczekiwanej produkcji Marvela. Jej kinowa premiera przewidziana jest na 14 grudnia 2018 roku. Poniżej wpis autora potwierdzający m.in. pojawienie się zwiastuna animacji.

Zobacz również: David Gyasi dołączył do obsady sequela Czarownicy!

Na podstawie tego, co mogliśmy wywnioskować z opisu zwiastuna przedstawionego na CinemaCon, najprawdopodobniej w końcu przyjrzymy się sfinalizowanej wersji projektu. Materiał podobno ukazał następujące postacie: The Kingpin, Ultimate Green Goblin i Ultimate Prowler. Ponadto zarysował relację łączącą Petera Parkera oraz Milesa Moralesa. Spekuluje się także, iż ujrzymy innych ludzi obdarzonych pajęczymi zdolnościami.

W oryginalnej obsadzie głosowej znajdują się m.in. Shameik Moore jako Miles Morales i Jake Johnson, który wcieli się w Petera Parkera.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Sony; Marvel

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?