Warner Bros. planuje sequel Aquamana! Czy Wan stanie za obiektywem kamery kontynuacji?

W zeszły weekend Aquaman zbliżył się do granicy 1,07 miliarda dolarów w globalnym box offisie. A to oznacza, że opowieść o władcy mórz i oceanów dzieli od legendarnego film pt. Mroczny Rycerze powstaje jedynie 17 milionów dolarów. Niesamowite, czyż nie? Zatem Aquaman pewnie już po tym weekendzie zdobędzie tytuł najlepiej zarabiającego filmu opartego na komiksach DC wszech czasów. Fakt ten nie mógł być nie zauważony przez włodarzy wytwórni Warner Bros., którzy bez zastanowienia rozpoczęli przygotowania do realizacji kontynuacji omawianego widowiska.

Aquaman

Fot.: Warner Bros.

Zobacz również: Pokémon: Detektyw Pikachu – ruszyła realizacja sequela!

Według portalu Deadline studio prowadzi już rozmowy z Jamesem Wanem. Warner Bros jest bowiem zdecydowane, by ściągnąć twórcę z powrotem na miejsce reżysera w przypadku sequela Aquamana. Niestety z pewnością będzie to drogo kosztować wytwórnię. Twórca bowiem w ostatnim czasie nakręcił dwa filmy, które osiągnęły pułap 1 miliarda dolarów, dla dwóch różnych studiów.

Niemniej oczekuje się, iż Wam powróci do Aquamana. Są jednak pewne warunki. Otóż twórca pragnie sobie należycie wypocząć po pracy nad pierwowzorem, jak również dostać w swoje ręce dobry, a przynajmniej zadowalający go scenariusz, w przeciwnym razie nie przyłoży ręki do kontynuacji. Warunki postawione przez reżysera nie powinny sprawić problemu wytwórni Warner Bros., jeśli ta zdecyduje się powołać ekipę odpowiedzialną za pierwowzór.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?