Ukazało się demo Dead in Vinland!

Deweloper gry, studio o jakże wdzięcznej nazwie CCCP, zdecydował się na klasyczną, dzisiaj już nieco zapomnianą metodę promocji gry. Mimo że produkcja premierę miała jeszcze w ubiegłym miesiącu – teraz ukazała się jej wersja demo. Dzięki temu każdy może sprawdzić czy trafi do niego survivalowa historia o wikingach, którzy walczą o przetrwanie na tajemniczej i wrogiej wyspie. Gra jest turową strategią z grafiką 2D. Mimo pieczołowitości jej zaprojektowania jest to gatunek raczej nietypowy, toteż wypuszczenie demówki może być całkiem dobrą metodą na promocję gry oraz badanie rynku.

Przypomnijmy jak prezentował się zwiastun tej wyjątkowej gry

https://www.youtube.com/watch?v=C3YYRcdSnHk

Zobacz również: Vampyr na nowym zwiastunie zapowiada krwawą jatkę

Przed pobraniem dema warto zaznajomić się z wymaganiami sprzętowymi. Wersja demonstracyjna dostępna jest na Steam oraz na GOG.com.

Źródło: rockpapershotgun.com, ilustracje: materiały promocyjne

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?