Nintendo ujawnia co umożliwi usługa sieciowa na Switchu!

Wiemy już co otrzymamy, jeśli zdecydujemy się na płatną usługę sieciową oferowaną nam na platformie Switch. Gry z NESa, zapisy gry w chmurze oraz gra przez sieć to sztandarowe zalety jakimi przekonuje nas producent. To wszystko za jedyne $20 rocznie. Ponadto otrzymamy rarytasy z NESa takie jak Donkey Kong, Super Mario Bros i Legend of Zelda.

Zobacz również: Days Gone tematem najnowszego Game Informera! Poznaliśmy wiele szczegółów

Nintendo zachęca przy tym również do uczynienia Pstryczka konsolą nie dla jednej osoby, a sprzętem rodzinnym, z którego korzystać może kilka osób na oddzielnych kontach. Dlatego też abonament rodzinny – $35 na rok – umożliwi korzystanie ze Switcha wielu osobom. Zmianie nie uległa jednak pewna uciążliwa kwestia – rozmowy podczas rozgrywki w dalszym ciągu będziemu zmuszeni prowadzić za pomocą smartfonowej aplikacji. Ponadto – jeśli nie zapłacisz, nie będziesz mógł utworzyć kopii zapasowej plików gry, co bardzo zawiodło wielu użytkowników tej konsoli.

Źródło: spidersweb.pl, ilustracje: materiały promocyjne 

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?