Frostpunk nieustannie wspierany – mnóstwo nowości na 2018 rok!

O tym, że Frostpunk jest bardzo klimatycznym i wciągającym owocem polskiego gamedevu mówić chyba nie trzeba. Prawdopodobnie to też jedna z przyczyn, dla których tytuł będzie wspierany przynajmniej do 2019 roku. Deweloper oświadczył, że w tym czasie gra doczeka się licznych darmowych aktualizacji dodających wiele nowości takich jak nowe tryby rozgrywki.

Zobacz również: Fallout 76 to sieciowy survival RPG akcji?! Nowe informacje na temat produkcji

Warszawskie studio 11 bit zakomunikowało, że przez cały bieżący rok wprowadzi do gry wiele nowości. Pierwszą z nich będzie tryb Survivor, następną – personalizacja mieszkańców naszego steampunkowego, mroźnego miasteczka, a kolejną – scenariusz The Builder, wprowadzający nam nową historię do naszej rozgrywki. To jednak nie koniec pozytywnych rewelacji – 11 bit zapowiadają, że będą tak samo wspierać grę w następnym roku, jednak odnośnie tego nie znamy szczegółów.

Źródło: steamcommunity.com / ilustracje: mat. promocyjne

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?