Nowa edycja gry Nier: Automata już niedługo?

Wygląda na to, że już niedługo doczekamy się zupełnie nowego wydania wyśmienitej gry akcji znanej niemal wszystkim fanom elektronicznej rozrywki pt. Nier: Automata.

Niedawno portal ESRB, zajmujący się klasyfikacją wypuszczanych na rynek gier, podał bardzo ciekawe rewelacje. Otóż sugeruje on, że za jakiś czas będziemy mogli wzbogacić nasze kolekcje o tytuł Nier: Automata: Game of the YoRHa Edition. Wspomniana pozycja pojawi się zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PS4.

Zobacz również: Parasite Eve wróci do łask? Nowa marka Square Enix w drodze!

W Nier: Automata możemy już grać oficjalnie od pierwszego kwartału zeszłego roku. Tytułem cieszą się posiadacze PS4, komputerów stacjonarnych oraz Xboksa One. Teraz twórcy planują wydać dzieło w edycji – Gra roku. Pomysł może spotkać się z dość sceptycznym przyjęciem, szczególnie że zaniedbano załatanie błędów w porcie przeznaczonym na komputery. A ten przecież sprawia problemy już od dnia swojej premiery. Przypuszczalnie w rzeczonej wersji znajdzie się pełna gra oraz wypuszczony do niej dodatek o tytule 3C3C1D119440927.

Obecnie to wszystkie informacje. Nie wiadomo, czy do Game of the YoRHa Edition zostaną zaimplementowane usprawnienia  przygotowane z myślą o porcie na Xboksa. Co więcej, sama edycja nie została jeszcze zapowiedziana na wspomnianą konsolę i może się w ogóle na niej nie pojawić.

Źródło: PCGAMER / I Lustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?