The Crown – Matthew Goode pojawi się w ważnej roli 2. sezonu!

Drugi sezon The Crown zapowiada się jeszcze bardziej interesująco niż pierwszy. Netflix poinformował, że w obsadzie znalazł się Matthew Goode. Aktor wcieli się w Lorda Snowdona – fotografa, który był również mężem siostry Królowej Elżbiety II, Księżniczki Małgorzaty. Ich małżeństwo trwało 18 lat. Goode pojawił się wcześniej w Downton Abbey oraz Żonie Idealnej

Zobacz również: Taylor Swift i Zayn Malik w teledysku do filmu Ciemniejsza strona Greya

https://www.youtube.com/watch?v=JWtnJjn6ng0

Serial The Crown przedstawia historię królowej Elżbiety II (grana przez Claire Foy), która jako 25-latka stawia czoła temu, że wkrótce będzie rządzić najsłynniejszą monarchią świata i musi ułożyć sobie relacje z dominującym premierem Winstonem Churchillem. Sytuacja Wielkiej Brytanii pogarsza się, w świecie politycznym panuje zupełny nieład, a do tego młoda kobieta zasiada na tronie… Właśnie tak rozpoczyna się nowa era. Peter Morgan, brytyjski scenarzysta, odkryje przed widzami polityczną walkę i osobiste intrygi. Zostaną wprowadzeni w świat władzy i przywilejów, a to wszystko będzie działo się za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham, gdzie czekają najważniejsi przywódcy imperium.

Obsada: Claire Foy jako królowa Elżbieta II, Matt Smith jako książę Filip, John Lithgow jako Winston Churchill, Victoria Hamilton jako królowa matka, Jared Harris jako Jerzy VI Windsor, Vanessa Kirby jako księżniczka Małgorzata oraz Dame Eileen Atkins jako królowa Maria.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: Shutterstock

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?