Szefowa – pierwszy zwiastun serialu Netflixa z Britt Robertson!

Platforma Netflix opublikowała pierwszy zwiastun serialu Szefowa (Girlboss), który możecie zobaczyć poniżej wraz z nowymi zdjęciami promującymi omawianą serię. Gwiazdą produkcji jest Britt Robertson (Kraina jutra, Był sobie pies), a jej premiera została przewidziana na piątek, 21 kwietnia.

https://www.youtube.com/watch?v=3-kZQrlYep0

Zobacz również: Król Artur: Legenda miecza – najnowszy plakat widowiska Guya Ritchiego!

Girlboss czerpie inspiracje z bestsellera New York Timesa, który zatytułowany jest #Girlboss. Książkę napisała Sophia Amoruso, założycielka modowej marki Nasty Gal. Seria skoncentruje się na wspomnianej pani (w jej roli właśnie zobaczmy na małym ekranie Britt Robertson), która rozpoczyna od sprzedaży ubrań na portalu eBay, a następnie, w wieku 27 lat, staje się właścicielką multi-milionowego imperium mody – Nasty Gal.

gb 113 unit 00983 r

gb 105 unit 02884 r

Twórczynią, producentką wykonawczą oraz showrunnerką Girlboss jest Kay Cannon (obie części Pitch Perfect, Rockefeller Plaza 30). Drugą ze wspomnianych powyżej funkcji pełnią również: Charlize Theron (Monster), Laverne McKinnon, Beth Kono, Christian Ditter (Jak to robią single) i Sophia Amoruso. Omawiane dzieło to produkcja Netflixa składająca się z trzynastu półgodzinnych epizodów.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia i zdjęcia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?