Advertisement
Advertisement

Feud – znamy szczegóły 2. sezonu antologii!

Nowa antologia Ryana Murphy’ego, Feud, już została przedłużona o drugi i trzeci sezon. Przy okazji przyjęcia FX Emmy, podczas którego został wyświetlony finał Bette And Joan twórca serii zdradził kilka szczegółów na temat Charles And Diana.

Zdjęcia zaczynamy późną jesienią, a teraz rozpoczęły się castingi do ról Karola i Diany. Myślę, że taki tytuł serii jest interesujący. Podoba mi się, kiedy Cathy (Zeta-Jones, jako Olivia de Havilland) mówi, że w sporach i kłótniach chodzi o ból. Historia Karola i Diany rozpocznie się od złożenia papierów rozwodowych. W tej historii będzie chodzić o ból związany z zakończeniem bajecznego życia Księżnej. Także rozpoczniemy od papierów, aby zakończyć na jej śmierci. 

Zapytany o to, czy Susan Sarandon i Jessica Lange mogą liczyć na role w następnym sezonie, odpowiedział: Zawsze. Obie aktorki pozostaną u boku Murphye’go na pewno, jako producentki serii. 

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Feud

Pierwszy sezon Feud skupia się na legendarnej rywalizacji pomiędzy gwiazdami kina – Joan Crawford i Bette Davis. W ich role, odpowiednio, wcielają się Jessica Lange i Susan Sarandon. Murphy przede wszystkim opowiada o tym, jak aktorki w 1962 roku współpracowały razem nad filmem, który miał wskrzesić ich podupadające kariery. Rezultatem był obraz Co się zdarzyło Baby Jane? i 5 nominacji do Oscara. Pilot serii częściowo oparto na scenariuszu Best Actress autorstwa Jaffe’a Cohena i Michaela Zama.

W serialu Feud: Bette and Joan, oprócz Lange, Sarandon w obsadzie znaleźli się również: Sarah Paulson, Alfred Molina, Stanley Tucci, Catherine Zeta-Jones, Sarah Paulson, Kathy Bates, Judy Davis, Jackie Hoffman, Alison Wright, Dominic Burgess, Kiernan Shipka.

https://www.youtube.com/watch?v=fktRmhqP2gc

źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?