39 i pół tygodnia – pierwszy zwiastun kontynuacji popularnego serialu!

Dla fanów 39 i pół oraz głównego bohatera granego przez Tomasza Karolaka mamy dobre wieści. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, serial wkrótce pojawi się w ramówce TVN.

Hit stacji sprzed 10 lat opowiadał o Darku Jankowskim, podstarzałym punku z kryzysem wieku średniego (Karolak), który stara się powrócić do swojej rodziny. 39 i pół tygodnia stanowi kontynuację losów tychże postaci. Tytuł jednak nawiązuje tym razem do znacznie bardziej dramatycznego zwrotu akcji – liczby tygodni, które jeszcze pozostały Darkowi. Ta wiadomość postawi na nogi nie tylko jego, ale i rodzinę i przyjaciół protagonisty. Przychodzi czas na domknięcie najważniejszych spraw i godne wykorzystanie pozostałego czasu.

Oraz ciąg dalszy:

Zobacz również: Anima – Netflix przedstawia nowy film krótkometrażowy. Twórcami Thom Yorke i Paul Thomas Anderson!

Poza Karolakiem, w 39 i pół tygodnia wystąpią również m.in.: Daria Widawska, Alan Andersz, Marina Łuczenko-Szczęsna i Magdalena Lamparska. Do serialu powrócą: Wojciech Mecwaldowski, Antoni Królikowski, Cezary Kosiński, Krzysztof Stelmaszyk, Dorota Deląg, Monika Krzywkowska, Sandra Drzymalska, Łukasz Konopka, Maja Seklecka, Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

Serial wyreżyserują Aleksander Pietrzak oraz Maciej Migas. Do zespołu scenariuszowego zaliczają się zaś: Hanna Węsierska, Przemysław Jurek, Karolina Szymczyk-Majchrzak oraz Tomasz Cichoń i Doman Nowakowski (autor oryginalnego pomysłu na serial)

Źródło: Wirtualne Media / Ilustracja wprowadzenia: TVN

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MatEck pisze:

Matko boska co to za syf???

Janusz pisze:

dobre kurna, może da sie to paczeć

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?