The Walking Dead – zapowiedzi 4. odcinka 7. sezonu serialu!

Stacja AMC opublikowała niedawno dwie zapowiedzi przyszłego odcinka swojego niezwykle popularnego serialu, a mowa tutaj o The Walking Dead, który zatytułowany jest Service. Czwarty epizod siódmego sezonu omawianej produkcji będzie trwał aż 90 minut i zadebiutuje na małych ekranach 13 listopada. Poza tym mamy dla Was również klip, którym jest fragmentem odcinka The Cell (UWAGA NA SPOILERY!!!) – widzowie mogli go zobaczyć w zeszłą niedzielę.

  • Zapowiedzi:

https://www.youtube.com/watch?v=RyhVHzYlQGg

https://www.youtube.com/watch?v=wXOSaLHOsaE

  • Klip:

https://www.youtube.com/watch?v=FE9jWkAgmig

Zobacz również: Stranger Things – nowi aktorzy dołączają do serialu

Opis odcinka Service jest następujący: Pozostali członkowie grupy starają się utrzymać razem w Aleksandrii; bohaterowie stykają się tam z otrzeźwiającą wizytą.

Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, 7. rozdział widowiska liczący 16 epizodów zostanie wyświetlony w dwóch częściach. Pierwsze osiem epizodów transmitowanych jest obecnie przez AMC, finalna zaś połowa pojawi się na małych ekranach dopiero w lutym przyszłego roku.

Obsada serialu The Walking Dead skład się z następujących aktorów: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Steven Yeun (Glenn), Christian Serratos (Rosita), Norman Reedus (Daryl Dixon), Danai Gurira (Michonne), Michael Cudlitz (Abraham), Lauren Cohan (Maggie), Sonequa Martin-Green (Sasha), Ross Marquand (Aaron), Chandler Riggs (Carl), Josh McDermitt (Eugene), Tom Payne (Jesus) i Khary Payton (Ezekiel). Scott M. Gimple pełni funkcję showrunnera i producenta wykonawczego serii wraz z jej twórcą – Robertem Kirkmanem, Gale Anne Hurd, Dave’em Alpertem i Gregiem Nicotero.

Źródło: ComingSoon.net  Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?