And Just Like That – kolejna gwiazda rezygnuje z występu w serialu!

Od dłuższego czasu wiadomo, że Kim Cattrall, która grała Samanthę Jones, nie pojawi się w kontynuacji Seksu w wielkim mieście. W And Just Like That wystąpią wszystkie jej serialowe przyjaciółki, czyli Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristen Davis.

Okazuje się, że Cattrall nie jest jedyną gwiazdą, która rezygnuje z występu w serialu. W produkcji nie pojawi się także Chris Noth, czyli odtwórca słynnej roli Mr. Biga. Najprawdopodobniej David Eigenberg, który grał męża Mirandy, Steve’a, również nie wróci na plan.

Zobacz również: Crunchyroll Anime Awards – znamy laureatów!

Nie jest jeszcze jasne, jak twórcy kontynuacji wytłumaczą nieobecność bohaterów. Casley Boys z HBO skomentowała niedawno brak Kim Cattrall w serialu:

Tak jak w prawdziwym życiu, ludzie wchodzą do twojego życia i odchodzą. Jedne przyjaźnie zanikają, a zaczynają się nowe. Więc myślę, że to wszystko prezentuje rzeczywiste, faktyczne etapy życia… Twórcy próbują opowiedzieć szczerą historię o byciu kobietą po pięćdziesiątce w Nowym Jorku. Wszystko powinno wydawać się naturalne, bo przyjaciół, których masz, kiedy masz trzydzieści lat, możesz nie mieć, gdy masz pięćdziesiąt lat.

Zdjęcia do And Just Like That mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.


Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Seks w wielkim mieście

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?